SERKA GROUP HAKKINDA

20 yılı aşkın tecrübemizle siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz.

İşimizi Ciddiye Alıyoruz

Serka Makina 2009 yılında Serkan Kaya tarafından kurulmuştur. Başlangıçta 125m2 alanda faaliyetlerine başlayarak, şimdilerde 250m2 merkez ofisi ile 1500m2 kapalı alan fabrikasıyla, sektörde öncü olmayı hedefleyerek, hızla büyüme sağlamaktadır.

Serka Makina olarak; Makina, Yedek parça ve Kalıp sektöründe talaşlı imalat metodu ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik uzun ömürlü ve kaliteli makina, yedek parça ve kalıpları üreterek, alanında lider olmayı hedeflemekteyiz. Firmalarımız bu hedefini aşağıdaki şekilde gerçekleştirecektir;

Sürekli yeni fikirler ve yeni ürünler üreterek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, Yıllık satış hedeflerini ve ürün karlılıklarını en üst seviyede sağlayarak, Meslek etik ilkelerini koruyarak, Çalışma kültürünün kalıcı değerlerini oluşturarak, Çalışanlar için verimli, güvenli çalışma koşulları yaratarak, Takım ruhu ile çalışarak, Temsil ettiği markaları özgün çalışmalarda doğru kullanmak ve yaygınlaştırmak, Çalışılan ülkenin yasal düzenlemelerine ve zorunlu standartlarına uyarak,

Firmamız, müşteriye üretilen ve sunulan hizmetin kalitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ISO 9001:2008 Standardının şartlarına uygun olarak değerlendirecek ve Kalite Yönetim Sistemi ve Kalite politikamız sürekli olarak gözden geçirilecektir.

Serka Makina olarak, Kalite Yönetim Sisteminin başarı ile uygulanmasını ve sürekli gelişiminin sağlanmasını çalışan personeline de ileterek, onların eğitimi ile mümkün olacağına inanır ve bunu taahhüt eder.

Serka Asansör ve Yedek Parça 2010 yılında Seka Makina tecrübesi ile başlamıştır. Makina parçaları, tasarım ve teknik altyapılarından aldığı tecrübe ve birikimi bu kulvarda da kullanabileceğini ispatlayan firmamız, sektörde kalıcı kalıcı bir yer edinmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Serka İnşaat ve Çelik Konstrüksiyon 2011 yılında Beylikdüzü'nde konut ve fabrike inşaatları ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

2011 yılının sonlarına geldiğimizde ise Serka Makina bünyesinde imal edilen makina ve yedek parçalar da dahil olmak üzere toz boyama sektöründe de var olduğunu göstermek iştemiştir.

2013 yılında hem kendi imalatımız olan mikanalar hem de diğer firmaların yurtiçi ve yurtdışı taşımalarında yaşanan büyük sıkıntıları gören ve bu kulvarda da varlığını göstermek isteyen firmamız Serka Nakliyat firmasını da bünyesine katmıştır. Filosunda bulunan uzun römorklu araçları ile hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımalarınızda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

Kalite Belgelerimiz


responsive

Sizlere Yaratıcı Çözümler Sunar!

Tecrübeyle gelen hizmet kalitesi...

En iyi Hizmet için... Tüm takım arkadaşlarımız

Serkan KAYA
Serkan KAYA
Genel Müdür

serkan@serkamakina.com.tr

2a
Gökhan KAYA
Genel Koordinatör

gokhan@serkamakina.com.tr

3a
Nuray BİRİNCİ
Finans

finans@serkamakina.com.tr